» Poradna » Programy

Sdílení knihovny v EPIC GAMES?

že Steam umí sdílet knihovnu s jiným uživatelem už vím, nevíte prosím někdo, zda by toto šlo / jde v Epic Games? Kamarád si koupil hru, a nikdy ji nehrál a nemá to v plánu, tak mi nabídl, že by to šlo nasdílet a já ji mohl hrát. Steam toto umí, někoho na určitou hru nasdílet a zpřístupnit ji. Šlo by i v EPIC?Díky moc

Odpovědi na otázku

Zapomente. Epic klient nema ani spoustu tech nejjednodussich / nejpouzivanejsich funkci. Zadne sdileni knihovny neumi.

Já si to myslel.....ale zkusit jsem to musel. Děkuji

Jasne, je lepsi se pro jistotu zeptat. nz

Jestli si s kámošem věříte, tak leda sdílet přístup a dohodnout se na dnech, nebo časech, kdy on hrát nebude.