» Poradna » Web a internet

Sdílení celé fotogalerie na GOOGLU

Dobrý den, poradí mi někdo, zda jde sdílet na GOOGLU celou fotogalerii uživatele? Jde mi sdílet jen jednotlivá alba, a to pomocí odkazu apod. Díky.

Odpovědi na otázku

https://support.google.com/plus/answer/2710716Začni na odkazu, poznávat taje G+

To už jsem vyzkoušela... ale buď jsem to přehlédla, nebo tam nic o sdílení celé fotogalerie veřejně oprvdu nic není... i tak díky.

Mně to jde při použití starého webu www.picasaweb.google.com - to tě dostane na starou Picasu, najdi si nějaké album, tam najdeš vpravo "Získat odkaz", ten si okopíruj. V browseru si otevři anonymní okno (umí jak Firefox, tak Opera, Vivaldi apod.) ať máš jistotu, že nebude Google přihlášený. Zadej získaný odkaz, otevře se ti album a nahoře si klikni na jméno uživatele - otevře ti to stránku se všemi jeho veřejnými fotkami alby a tenhle odkaz můžeš sdílet.

To už vypadalo slibně! Ale když to zkopíruju do anonymního okna, ukáže se mi tam: Litujeme, ale stránka nebyla nalezena. A jméno tam nikde není...Když to zkouším proklikat, už to chce přihlášení...

to je divné, u mne to funguje. Na normálním (ne anonym) panelu se ti načte Picasa Web Albums?

Jo, to načte. V anonymním je ta hláška o nedostupnosti...

a máš ta alba veřejná?

Ahaaa, už to jde! Měla jsem je veřejná, ale protože na google+ to nešlo dát veřejně, jen sdílet s odkazem, tak mi to nešlo. Teď jsem to předělala přímo v Picase a už to jde.Díky moc!