» Poradna » Programy

Sdílení a počet přístupů.

Zdravím, chtěl jsem se zeptat jak zvíšit počet přístupů ve win xp. Mám nasdílenou složku s programem a win povolí připojení jen 9 uživatelům 10 nedovolí se připojit. Vyskočí hláška, že počet maxima dosáhl maxinma tj. 9. Prosím o radu jak počet přístupů zvýšit. Díky

Odpovědi na otázku

Pouzitim jinyho systemu.

Treba Windows XP nebo 2003 server...

xp a 2000 víc nepovolí. 2000 server a 2003 ano.

Myslel jsem oba systemy ve verzi "server"Omlouvam se, ze to tam nebylo lepe napsane.

Pokud mate XP SP2 tak mozna pomuze zaplata souboru TCPIP.SYS viz stranka http://xpsp2fixp2p.wz.cz/