» Poradna » Programy

Sdílené složky v Strong DC

ZdravímSituace mne donutila si nainstalovat klienta pro DC sítě: StrongDC. Protože jsem potřeboval jen konkrétní dokumenty, které jsem nikde jinde nenašel, byla to další příležitost jak se pokusit je sehnat. Abych se ale na HUBy dostal, musím nasdílet určité množství dat, takže jsem vytvořil složku s Debianem a žádnou jinou. Když jsem ale stahoval, pozoruji, že lidé de mne stahují ze složky strongDC/incomplete, takže ještě nedotažené soubory. Osobně je mi to fuk, ale zaráží mne, proč stahuje ze složky, která k tomu není určena, a samozřejmě jsem naopak dostal ban na 3 dny za to, že sdílím nekompletní soubory. Bohužel se mi nepovedlo nalézt věci, které potřebuji na jiných hubech, takže musím počkat až ban uplyne a připojit se znova. Obávám se, že ban dostanu znova. Vše jsem opět překontroloval, složka incomplete zatržena není, na celém disku je zatržena pouze jedna složka s debianem. Gooorila

Odpovědi na otázku

Pokud od tebe stahuji soubory, ktere sam stahujes nebo jsi stahoval tak je to zcela v poradku, tohle je funkce stronga a nikde ti za to ban dat nemuzou, protoze ty soubory ve "sdileni" nemas, jen jdou od tebe stahnout ty tebou stazene casti.Pokud od tebe stahuji neco uplne jineho, tak je to zvlastni. Asi bych radil nastavit jinou slozku kam stahovat soubory.