» Poradna » Programy

Sdílená složka - podivné chování

Na PC (Win XP Profesional) mám nastavené 4 uživatelské účty. Složku Documents and Settings jsem přesunul včetně práv na jiný disk E (málo místa na C). Na disku E mám sdílené dukumenty. A nyní můj problém: ve sdílené složce Obrázky třeba vytvořím složku a ona není vidět. Když se přesunu do jiné složky a poté opět zpět, tak složka již je vidět. Stejně se to chová třeba, když chci nějakou složku přejmenovat. Zdá se, že se nepřejmenovala a po odejití ze složky a navrácení je složka již přejmenovaná. Když vkládám obrázky např. z foťáku, tak se to chová taky úplně stejně - nejprve nic ve složce není a po znovuotevření složky je již vše OK.
Nevíte čím by to mohlo být? Děkuji za jakékoliv rady.

Odpovědi na otázku

Po vytvoreni nebo prejmenovani stiskni F5, pripadne pravy klik a Aktualizovat.

A to je normální chování této složky? Nezdá se mi to.

Tohle bylo běžné chování na starých neopatchovaných XP bez SP. Je nahraný alespoň SP2?

Mám nainstalovaný SP3