» Poradna » Ostatní

SDHC karta 16GB a Xperia X1

Ahoj,
chtěl jsem se zeptat, zda nemáte někdo zkušenosti s např. s touto kartou -> www.alza.cz ... <- nebo nějakou podobnou SDHC 16GB v telefonu SE Xperia X1. Mám takový pocit, že jsem někde slyšel, že velká kapacita té karty může ten mobil zpomalit či co i když mi to přijde jako blbost. Případně jestli se tato karta vyplatí za tuto cenu. Díky za rady.

Odpovědi na otázku

Nevim jak Ty ale myslim si že maximalni podpora v X1 byla na 8GB. Někde na netu SE je přehled podporovanych karet u jednotlivzch zařízenívčetně maximální kapacity.

Tak před chvílí jsem ukončil chat support a bylo mi řečeno, že na té Xperii X1 to půjde. A k tomu jsem na netu ještě našel pár fór, atd. kde někdo psal, že mu to s tou kartou jede v pohodě. A ještě k tomu jsem někde viděl u této karty v podporovaných zařízeních tu Xperii. Takže by to mělo jít.

.... jo a na stránkách SE jsem nic podobného jako seznam podporovaných karet s max. kapacitami nenašel, tak jestli by to bylo možné dejte sem odkaz na ten seznam a já se tam ještě pro jistotu podívám.

pomala karta to muze zponalit, jenze ono neni co (sdhc class 4 ti staci, bude to stejne rychly jako class 8 a 6)

ten telefon adnroid sotva rozebehne a pri upgradu na froyo 2,2 se to celkem dost zadejchava, skoro si to rika o tom, aby sis tam nahral alternativni sys (droid 2,2 upraveny) jenz bude mit vsecky blbosti @lá S-E odstraneny,
navic pri prehravani filmu z karty nezpomaluje to je jedno

Kdo kdy mluvil o Androidu? Na mé Xperii mám Win Mobile 6.1 a když mi i oficiální support řekl že ta 16GB půjde tak mám asi jasno --> http://www.alza.cz/kingston-micro-secure-dig... ... <<-- co si o té kartě myslíte? Nějaké zkušenosti? Já si myslím, že Kingston je celkem spolehlivá a známá značka.

jo takhle no tak to jo, ale utechou muze bejt to, ze tam jde nainstalovat hromydy jinych Win 6.5 xx ci jinych Win 6. x.y
kde to pojede mnohem rychlejc, nez ta origo od SE a dale tam jde i dokonce android 2,2 mrsknout

opet se ukazuje, ze nes dr.sahla nema poneti o cem mluvi, zadny android se do wm telefonu dat neda, bezi to jen jako emulace spustena z prostredi wm, v podstate je tam ten android jako aplikace, v praxi nepouzitelne