» Poradna » Mobily

SD karta

Dobrý den. včera jsem byla na telefonu a najednou se mi ukázala tabulka, kterou jsem nestihla přečíst, ale bylo tam něco s SD kartou, poté se telefon restartoval a už druhý den se mi nechce načíct, takže mi nefungují žádné aplikace.Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Možná bude stačit jen telefon vypnout a kartu vyndat a znova dobře zasunout. Jinak může být samozřejmě i poškozená - to pak jedině přeformátovat někde jinde a znova aplikace nainstalovat ev. v nejhorším koupit novou.

A nechce se načíst celej OS telefonu nebo jen není vidět ta karta a telefon naběhne až na plochu normálně?

Bez karty se telefon zapne? Pokud ano, tak tu kartu vlož do PC, pokud to půjde tak si zálohuj vše důležité a pak kartu zformátuj. Poté jí vlož zpět do telefonu.