» Poradna » Notebooky

SD karta nezobrazuje složky

Dobrý den, prosím o radu. Mám micro sd kartu v notebooku. Na ní mám pár filmů a nainstalovaný program. Zničeho nic se mi přestaly složky zobrazovat. Ve vlastnostech vidím,že je karta zaplněná. Na ploše mám zástupce toho programu z karty. Program jde spustit. Ale složky nejsou vidět....Máte nějakou zkušenost?Děkuji.

Odpovědi na otázku

proc instalujes program na sd kartu? jinak potrebujes ty data zachranit, nebo to je jedno?

Nejde jen o program,ale i o jiné složky na kartě. Mám Acer Aspire Switch 10E bez vestavěného HDD,tak instaluju na SD kartu kvůli místa na C. Když na ploše kliknu na ikonu programu a dám vlastnosti,zobrazit umístění,normálně se mi to zobrazí z SD karty. Po zavření to už zase nevidím.

No, díky za mínusy. Bohužel nevím za co. Ono je to asi lepší,než poradit... Ještě dodám,že když dám kartu do jiného PC,taky tam složky nejsou vidět.

Tak jsem si nakonec po dlouhém bádání poradil sám. Složky konečně vidím.Díky za obrovskou ochotu a mějte se tady krásně.Jste skvělí odborníci-mínusáci.

Ono by možná bylo dobré sem napsat, jak si to vyřešil.Už jen pro ty, co by mohli mít stejný problém.

Promiň za - , překliknul jsem se. Pravděpodobně to bude souviset s ovladačem. Kvůli jednomu programu jsem ovladač měnil. Takže jsem to prozatím vyřešil Total commanderem. Ten složky vidí. Zatím tonechám tak,až bude čas budu koumat dál.

Jen tys měl zařízení v ruce a věděl jsi co kde jak. Ostatně jestli se nepletu i do tvých chatů se chodím dívat zda nenajdu rady podobné, které můj android potřebuje. Náhodou jsem objevil, jak Kolunbus Ameriku.