» Poradna » Mobily

SD karta do transmitteru

Ahoj, koupila jsem transmitter Hyundai FMT 212 MP do auta, bohužel když do něj vložím paměťovou kartu, která normálně funguje v mp3 i v PC, tak mi píše prázdná karta, nevíte co s tím?//Doplněn typ.//

Odpovědi na otázku

Podívejte se do návodu k transmitteru, jaké souborové systémy na SD kartě jsou podporovány. Zkontrolujte s tím, jaký je kartě nyní (NTFS ?).Teoreticky se do slotu karta jinak než správně vložit nedá, ale šedá je teorie a zelený strom života ...

Bohužel v návodu nepíšou ani prd 🙄

Nevěřím.

Bohužel

Karta musí být formátovaná jako FAT32, soubory mp3 nebo wma.

To dělám a stále nic.

Maximalne me jeste napada, ze v manualu je tento udaj:Bitová rychlost: 32 kbps – 256 kbpsSice se mi to nezda, ale treba neumi prehravat "kvalitnejsi" MP3.

Já mám v manuálu 8 - 320 kbps.

Mozna u tvojeho.

Reklamovat u prodejce - ať předvede výrobek funkční, s vloženou kartou a MP3 soubory ... Jinak vrátit a chtít peníze zpět.

Zoberie to zariadenie takú veľkú kartu?

Akú velkú? Jestli to tu bylo, tak to smazali. Podporované jsou karty do 16 GB (FAT, FAT32 a NTFS).

Co to je za auto/radio? Třeba existuje lepsi (i když třeba jednorázové pracnejsi) reseni nejaky FM transmiter.