» Poradna » Mobily

Sd karta a Huawei p30 lite

Dobry den, koupila jsem si nový Huawei p30 lite a vše slape krásně. Jen mám problém ohledně sd karty.Ukazuje mi to že je prazdna, ale není. Ve složce galerie v telefonu se mi ukazují jen fotky ze simky nebo z aplikace whats app po tom co jsem si ji nainstalovala. Ale ostatní fotky například messenger, stažene, fotky co jsem měla v jednotlivých fotkách neukazuje. Je tam ta složka (jen ve složce soubory, v galerii ne), ale je prázdná.Když dám zase do starého telefonu, tak to vše ukazuje normálně.Mohl by mi někdo poradit?Děkuji

Odpovědi na otázku

1, Na SIM karte ziadne fotky niesu, nie je na to urcena.2, v starom mobile pozri ci pamatova karta nie je sifrovana

jestli byla SD karta ve starém telefonu nastavená jako interní úložiště (či jak se tomu přesně říká) a ne jako externí, tak je šifrovaná a nebude fungovat. Nejjednodušší bude připojit starý telefon k PC přes usb kabel, zkopírovat potřebné, pak v novém telefonu kartu naformátovat a z PC tam nakopírovat věci zpět (považuju za více než vhodné ponechat jednu kopii na PC jako zálohu).

Děkuji za odpověď. To bude asi tím . Měla jsem ji tam tak nastavenou. Napojila jsem na PC a udelala jak píšete . Moc děkuji

Huawei P30 lite ma vyrobnu vadu, ma problem s odpajanim SD karty.