» Poradna » Mobily

Sd card

Prosim poradte muj lg optimus mi pise prazdna ss carta ale nenabizi moznost na ni neco dat.V levem hornim rohu je karta s vykricnikem.Chce naformatovat?A jak ?Diky

Odpovědi na otázku

A není KO karta ?Zkusit ji naformátovat a vyzkoušet v PC.

No, hlavně že máš pádlo!

Ono napsat "...prazdna ss carta..." chce docela "odvahu" hlavně to "carta", to je unikát na cenu hlouposti.

Ty už těch cen musíš mít doma plnou vitrínu.

A ty ani jednu, co?

jestli to blokuje "SS cartu" tak se ani nedivím, to bude asi v rámci zákazu propagace nacizmu

zkusil bych kartu v PC přes usb čtečku - možná prostě chcípla