» Poradna » Programy

Scrollbar u pop-up

Zdravim vsechny. Muzete mi poradit se zapisem parametru pop-up okna . Jde mi hlavne o zobrazeni scrollu zatim mam takovy zapis: // Parametry var iHeight = 400; var iWidth = 600; var iscrollbars= yes; ????a takto scroll nefunguje. Prosim o radu jak to zapsat, pokud to jde. Diky za pomoc Simon

Odpovědi na otázku

hmm, prozradis nam , prosim te , jak to je dal  nebo aspon v cem to je .. tipuji js , ale tak aspon jak volas potom tu funkci s tema parametrama ...

Toto je zapis v ext. js :var MyCookie = {        Write:function(name,value,days) {                var D = new Date();                D.setTime(D.getTime()+86400000*days)                document.cookie = escape(name)+"="+escape(value)+                        ((days == null)?"":(";expires="+D.toGMTString()))                return (this.Read(name) == value);        },        Read:function(name) {                var EN=escape(name)                var F=' '+document.cookie+';', S=F.indexOf(' '+EN);                return S==-1 ? null : unescape(        F.substring(EN=S+EN.length+2,F.indexOf(';',EN))        );        }}// Parametryvar iHeight = 400;  // vyska oknavar iWidth = 600;   // sirka oknavar iscrollbars= yes; // a tady nevim jak to zapsat aby to rolovalofunction Reposition() {var x,y;     var pos = MyCookie.Read("newspos");     pos = pos== null ? "" : pos;     switch(pos) {            case "ldn":                  Ukázat celý příspěvek

Tak jinak .. ty si deklaruje a inicializujes promennou "var iscrollbars= yes"  . Ale ja nikde v tom kodu nevidim , ze bys ji pouzival .. Takze si tam do ty inicializace muzes psat co chces a nikde se to samozrejme neprojevi ..