» Poradna » Programy

Script na vytvoření emailu

Mám hosting jehož sozčástí je i možnost vytvořit si libovolné množství emailových schránek. Chtěl bych návštěvníkům mých stránek dát možnost vytvořit si takovou schránku (teď musím schránku vytvářet ručně sám). Nevíte, jak vytvořit nějaký script, který by tu schránku vytvořil sám ale aby návštěvníci neměli možnost měnit a mazat již vytvořené stránky? Mně se povedlo udělat takovej php script, kam když se napíše název nové schránky a heslo, tak se schránka vytvoří ale otevře se okno, kde je možno všechny schránky mazat a upravovat hesla.Dík za nápady.

Odpovědi na otázku

Uf, z takového obecného popisu bez znalosti detailů se těžko radí.