» Poradna » Ostatní

Screen tearing u her - kde je problém ?

Dobrý den,potřebuji radu. Mám nový PC,vše šlape jak má až na jednu věc a tou je grafická karta. Mám MSI R9 270x HAWK. Mám problém,který se už dlouho snažím vyřešit,ale nevím co s tím dělat. Při hraní her se mi vlní obraz,jako kdyby dříve u analog. televizí někdo volal mobilem,nebo přišla SMS,prostě takový screen tearing. Každý mi radí zapni V-sync,když ho zapnu,pruhy zmizí,ale hra jede z ultra nastavení na low a to prostě není normální,kámoš má AMD a taky mu to takové pruhy nedělá. Kde by prosím mohl být problém ? Kabel jsem vyměnit zkoušel - nepomohlo. už si fakt nevím rady .... nějaké nápady/rady ? Ovladače nejnovější ... díky moc za rady

Odpovědi na otázku

Tohle nema s tearingem nic spolecneho, to je normalni zavada karty. Tak ji uz konecne reklamujte!

No dělá to tohle https://www.youtube.com/watch . Když zapnu V-sync,tak se to eliminuje,ale hraju z ultra na low ... je to na reklamaci teda jo ?

Když ti to dělá to samé jako píše Jan Merkal, vypadá to opravdu na vadnou sérii karty - viz. Mysel_1.

No težko říct,jestli je to jak když se vlní analog , prostě je to úplně to samé co na tom videu ... ale nemyslím si , že takový tearing má normálně karta dělat