» Poradna » Windows (a jiné OS)

Screen resolution bug

čau mám dotaz mam lcd acer na pc 1920x1080 tak nějak ale nechca sem klik na auto to se zacalo srovnavat jako strany ale pak mi na pravem rohu zůstal 1-2 cm okraj ale na leve ne ! jen na pravé straně co stím ??

Odpovědi na otázku

1) Zkusit znovu zmáčknout Auto.2) Zkusit si na monitoru pohrát s posunem obrazu a hodnotami Clock a Phase.3) Zkusit kvalitnější VGA kabel.4) Zkusit přepnout na ovladači grafiky výstup pro monitor mezi 60-75 herzů.

dík za odpověd ale 1 to není mačkám to tak asi 5 minut a nic :D 2 to taky ne protože když to posunu tak budu mít 1 cm okraje na obou stranách ted mam 2 cm na pravé straně . 3 to nwm stim sem problem nikdy nemněl 4 bohužel nic

Jo a pro info grafika ati radeon HD 3870