Screen Mirroring

Ahoj dotaz, mám starší tv "smart" Samsung ue46es6710, nemá v menu screen mirorring. Rád bych se zeptal jestli je nějaká appka pro w10 do pc abych to mohl propojit přes wifi? Připadně appka pro TV. Nebo nějáke jiné bezdrátové řešení? Díky moc a pěkný den.

Odpovědi na otázku

Pravým na plochu, display settings (předposlední volba), connect to a wireless display (nemám teď po ruce české Win10, tak nevím přesný překlad), měla by to vyjet nabídka televizí v síti. TV by měla být zapnutá a příslušné volby na ní povoleny.Doporučuju to odpojit, nebyl by si první ani poslední, co do obýváku při rodinné návštěvě streamoval porno.

Tak o porno nejde, spiš je problém že možnost k bezdrátovému pripojení v nastavení není...Nutno podotknout co jsem možná zapomněl upřesnit je to pc (stolní počítač)

V nastavení sítě musí být povoleno sdílení a zjišťování sítě. Včetně vysílání datového proudu (Ovládací panely\Všechny položky Ovládacích panelů\Centrum síťových připojení a sdílení\Možnosti vysílání datového proudu médií).

Ze stránek Samsungu si stáhni Smart View. Je tam i popis jak to nastavit i jak to funguje. Mělo by to být i v návodu, který otevřeš v televizi pod tlačítkem Guide na dálkovém ovladači. Já to používám bez problémů, od doby kdy jsem TV Samsung koupil.

Bezva díky! Funguje tak video by bylo...je i něco kde si můžu udělat z TV monitor? Třeba kdybych chtěl hrát hru? Na stejnem principu? Díky moc

Steam link ...

Buď jako HW (na steamu v akci za 4.99$ každé svátky), nebo jako službu, buď oficiální aplikaci pro samsung, nebo neoficiální moonlight

No, pousteni ciste videa prez screen mirroring je trosku nesmysl, od toho je DLNA. Na streamovani hry to taky diky zpozedni moc nebude.