Screen flickering

Ahoj, mám menší problém nijak závadný. Ve hře se mi zobrazuje "screen flickering" (viz. video). Problém lze vidět pouze na některých objektech a často na nejlépe osvícených.Video: https://youtu.be/s3b-t0UkC2sSestava:CPU: Ryzen 5 1600MB: Gigabyte AB350 Gaming (rev.1)RAM: Patriot Viper 16GB 3000MHzGPU: Asus Strix 1060 6GB OCPSU: EVGA 650W +80 GOLDDíky za pomoc.

Odpovědi na otázku

To vypadá jako grafické artefakty. Může být způsobeno problémem s grafikou nebo vadným kabelem. Zkusil bych jiný kabel nebo jiný port na grafice. Pokud bude problém přetrvávat tak nejspíš reklamace. Teď jsem si všiml že je to nahrávané přímo z výstupu (ShadowPlay?) tím pádem to bude problém grafiky zde výměna kabelu ani portu nepomůže.

Použil jsem OBS pro nahrávání můžu zkusit ShadowPlay, ale to bude asi stejné.