» Poradna » Programy

Scrabble: česká nebo slovenská verze

Neviet mi niekto poradit nejaku stranku ak existuje kde by sa dala stiahnut hra scrabble ale slovenska alebo ceska

//Editován titulek, příště v něm buďte prosím přesnější. Redakce

Odpovědi na otázku

do nazvu dotazu nepis nic nehovoriace nazvy ako :prosba, poradte, prosim pomoc...v nazvu ma byt strucny opis problemu, napr : hladam scrabble v slovencine

a za druhe, ked sa nieco budes chciet opytat, tak skus najprv pohladat ci podobny dotaz sem uz niekto nedaval. stacilo zadat do okienka "hledej v poradne" slovicko scrabble ....