Schválení PC sestavy

Zdravím. Budu si pořizovat nový PC, který sem si sám sestavil. Jen bych chtěl poradit co bych měl popřípadě změnit nebo jestli má někdo lepší návrh. PC je určené ke hraní her a to hlavně hry Counter Strike: Global Offensive. PC by nemělo přesahovat hranici 14000 Kč. Předem děkuji za odpovědi. PC sestava- https://www.czc.cz/ec1al2gg6igd8ao5uudnh1uhn...

Odpovědi na otázku

Omylem jsem dal seznam jako neveřejný tady je to znovu https://www.czc.cz/ec1al2gg6igd8ao5uudnh1uhn...

deska intel a procesor máš AMD to nemůže fungovat

Ted uz ta sestava vypada rekneme uveritelne.Kdy presne to chcete koupit?Je to CS:GO opravdu tim jedinym, co chcete hrat?Nechcete radeji jeste par tisic nasetrit, abyste mohl koupit neco rozumnejsiho?

Bude to synovi k narozeninám 15.10.Ano syna baví jen hra CS:GO a jeho starý PC už to neutáhne.Nejsem zrovna z nejbohatší rodiny a myslím že by to takhle mělo stačit.

Tak nejak, jen bych asi dopredu do bedny nacpal jeste jeden vetrak. A mozna vymenit grafiku od GB za Asus, +1% k cene za +1% vykonu, ne ze by to hralo roli ;)

Souhlas. Nechat sestavu od noacooo, provést navrhované změny, v případě dodržení cenového limitu, vypustit DVD mechaniku (může se dokoupit kdykoliv později.) Tahle sestava je dobrý základ i pro budoucí upgrade, má DDR4.Investovat do 5 let do starého AMD nemá smysl.

Teda pokud nechce instalovat W XP .To by pak smysl mělo.