» Poradna » Mobily

Schválení koupě TV 55" Samsung UE55NU7442

Dobrý večer, po dlouhém rozhodování si plánuji zakoupit tuto TV 55" Samsung UE55NU7442,https://www.oaza.cz/samsung-ue55nu7442-psxpqe9w9 chtěl bych aby jste mi potvrdili, že neudělám moc velkou blbost. Cenový strop máme 15500 Kč. Děkuji moc za každou reakci

Odpovědi na otázku

A kolik ti budu muset zaplatit když ti nákup "schválím" a ty nebudeš s TV spokojen?Bojím se, že mě dáš k soudu...

Tak stačí nezávázně schválit...

Jo "nezávazně", kdepak já jsem to už slyšel.... Aha - už vím!

Neříkejte, že jste s tím tady měl problémy?

Tvl tak se dovol maminky.

Moc jsem nepochopil tuto inteligentní odpověď, asi se někdo špatně vyspinkal...

Schvaluji ....

Běž do toho, brácho! Má to všechno, co to má mít a cena dobrá. Schváleno.

Tak pokud chceš i hrát a oceníš 120Hz panel, rychlou odezvu tak je jen jedna možnost ue55nu8002, vše ostatní max na koukání TV.

Určitě bych ocenil, ale už je to nad moje momentální finanční možnosti.