» Poradna » Ostatní

Schema ATX zdroje s UC3842

Nemáte prosím někdo schema ATX zdroje s UC3842B na primární straně? Je to třeba model EMKO JS-200A-C 200W. Našel jsem něco na HW serveru, ale to je jiná koncepce.Díky.

Odpovědi na otázku

Obvod UC3842 je, pokud mě moje chabá paměť neklame, určen pro jednočinné zdroje a tak pochybuji, že by byl použit pro řízení 200W zdroje - ten se dělá jako dvojčinný. Snad možná pro řízení pomocného zdroje v ATX (ten, co zůstává v činnosti při vypnutém počítači), ale i tam se povětšinou používá jednodušší zapojení. Jsi si jistý, že ten zdroj je ATX?

Na 100% ATX - jsou tam 2 řídící obvody UC3842 jeden primární a druhej na sekundární straně.