» Poradna » Programy

Scaner Canon Lide 300

Ahoj, mohl byste mě prosím, někdo nasměrovat?Koupila jsem skener Canon Lide 300, ale když se snažím stáhnout software (IJ Scan Utility), tak píší, že není pro Win10Pro 64bit.S předchozím skenerem Lide 70 jsem používala CanoScan Toolbox, ale tam mi nový skener nejde nijak vložit - přestože funguje při použití aplikace scaner z windows.. Přece jen bych potřebovala nějaké lepší funkce, než jen skenovat do pdf...Předem moc díky za radu : -)J.

Odpovědi na otázku

Tam právě není k vybrání Windows?

A to:"Váš operační systém?".To není jenom ornament.

Tu hlasku pise uz pri pokuse o stiahnutie softu, alebo pri pokuse o instalaciu?

Právě jsem našla soft jen na Mac... takže se ve Win ani neotevře...

To je logické

stáhni si úplný balíček ovladačů a programů,samotný program ij scan utility je aplikační software umožňující skenovat fotografie a dokumenty pomocí aplikace AirPrint (citace ze stránek canonu)https://www.canon.cz/support/consumer_products... (64-bit)

To jsem udělala - skener se "našel" i funguje (se základním programem skener ve windows). Ale nejde mi k tomu stáhnout žádný software, který umí "něco víc"...Omlouvám se, jestli píšu nepochopitelně : -)

ij scan pro windows je součástí výše zmíněného balíku - stačí stisknout stáhnouthttps://www.canon.cz/support/consumer_products... nedomnívám se, že by se ij scan nějak lišil dle použitého operačního systémunevím, co pro tebe znamená něco víc - s canonem skenuju do pdf nebo obrázku jpg, png. Pokud chceš ze skeneru vymáčknout víc, tak si lze za 800 korun koupit bezkonkurenční vuescanhttps://www.hamrick.com/purchase-vuescan.html

Díky moc! Toto vše jsem dělala, neustále mi to psalo, že ovladač podporovaný tímto softwarem není nainstalován...Teď jsem tedy pátrala víc a ono mi to nainstalovalo softwary dva, ten druhý už funguje ok - DÍKY!

..."za 800 korun" - som ho nikde nevidel - vo full verzii.