» Poradna » Web a internet

Scam

Čau. Chci se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s idlemaster... Je to aplikace, která by vám měla dropovat kartičky ze steam her zdarma. Jenom tomu nějak nevěřím. Četl jsem hodně příspěvků a výsledek byl, že naprostá většina tvrdila, že to funguje a není v tom žádný háček. Jenom minimum tvrdilo, že jim to zabanovalo steam atd... O svůj účet nechci přijít, jelikož tam mám hry za asi 100 dolarů. Proto se chci zeptat, zda s tím má někdo zkušenost. Díky za odpověď

Odpovědi na otázku

O Idlemasteru jsem slyšel. Vpodstatě to předstírá že danou hru hraješ a dropuje trading cards. Ale Valve se to nelíbí. Osobně bych do toho nešel.