» Poradna

Poradna Živě.cz: nový dotaz

Poradna je určena k řešení problémů z oblasti počítačů a jiné digitální techniky. Otázky na jiná témata, případně dotazy porušující pravidla mohou být odstraněny.

Jméno:

E-mail (nepovinné, adresa bude v zabezpečené podobě zobrazena u přezdívky):

Titulek dotazu: zbývá 80 znaků

  • Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou.
  • Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, dotaz a podobné texty.
  • Velká písmena používejte jen na začátku titulku a u vlastních jmen.
  • Nepoužívejte v titulku žádné zvýrazňování – hvězdičky, opakované znaky atd.

Kategorie:

 Zasílat reakce Odeslat dotaz

Omlouváme se za zdržení, ale počítačová síť, ze které se připojujete, zatím nebyla zařazena do seznamu důvěryhodných. Vaše otázka se proto v poradně ukáže až po schválení. Nemělo by to trvat déle než jeden pracovní den.

Pravidla pokládání dotazů do poradny

Před položením dotazu do Poradny prosím použijte funkci vyhledávání. Je totiž velmi pravděpodobné, že váš dotaz už byl dříve odpovězen.

Volte správný a výstižný titulek. Podle něj se ostatní rozhodují, jestli na váš příspěvek klepnou. Přečtěte si proto, jak napsat správný titulek (odkaz se otevře v novém okně). Výslovně upozorňujeme, že v Poradně nejsou povoleny obecné a nicneříkající titulky typu Pomozte, Problém, Kdo poradí atd. Do titulku vždy přesně popište, čeho se dotaz týká. Nepoužívejte také nevhodné zvýrazňování titulků: opakované vykřičníky, otazníky nebo jiné znaky. Příspěvky s titulky porušující tato pravidla budou buď upraveny nebo rovnou smazány.

Dotaz vždy zařaďte do správné kategorie.

Redakce Živě.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat otázky nebo příspěvky v diskuzi, které obsahují vulgární výrazy, urážky nebo reklamu. Rovněž mohou být smazány příspěvky mimo téma aktuální diskuse nebo dotazy, které se netýkají tématu, jemuž se tento server věnuje.

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11