» Poradna » Notebooky

Sběrnice PCI driver

Ahoj lidičky hledám někoho kdo rozumí PC :D Potřebuju driver pro PCI sběrnici PCI\VEN_8086&DEV_1E3A&SUBSYS_17F6103C&REV_04aleee ať hledám jak hledám nikde nic

Odpovědi na otázku

Intel(R) Management Engine Interface

Zařízení bylo zastaveno, protože oznámilo potíže. (Kód 43) toto mi píše moje Grafická karta :))

No asi nejlepe nejdriv nainstalovat ten chybejici ovladac chipsetu - Intel® Management Engine Driver a pak resit grafiku..

Nejprve se zeptám na pár drobností.1. ZD, model, výrobce, přesné označení, revize.2. GPU #