Satelitní TV karta + Phoenix

ahoj. má tu někdo zkušenosti s programátorem Phoenix?

potřebuju vědět, zda bude problém pomocí satelitní karty Pinnacle PCTV Dual SAT PRO4000i a USB programátoru Phoenix provozovat ve Win 7(64bit) provoz placených programů například pomocí karty IRDETO Skylink....

Odpovědi na otázku

A proč myslíš,že se přešlo na irdeto?

no to nevím. já chci jen místo přijímače použít počítač. za kartu platím stejně...

Zkoušel jsi se podívat k čemu ta zařízení jsou a jak fungují a jak vysílá skylink?

zkusil jsem položit dotaz do poradny. navíc mohu zakoupit jinou kartu s jiným kódováním. ICE karta skylink podporuje i cryptoworks... nebo můžu koupit cslink...

poradí někdo? je to možné v dnešní době zprovoznit?

A k čemu je ti ten Phoenix?Pokud máš tu kartu tak k ní budeš potřebovat slot(Jestli ho připojíš)
-např.
http://www.technisat.com/cs_CZ/Slot-CI-HD-2/352-12... ...
a k tomu cam modul,který přečte danou kartu nebo cam modul univerzál.
Cs link-ubývá programů-cryptoworks-codování MPEG2
Skylink-postupný přechod programů do MPEG4 a kodování irdeto.

phoenix mam zadarmo, tak jsem myslel, ze bych ho mohl použít...

Zkus ho použít jako čtečku jestli bude fungovat.

Časem jen cs link- MPEG2 a tady si přečti k tvé kartě a programátoru
http://www.czc.cz/pinnacle-pctv-dual-sat-pr... ...

A jak jsem koukal tak po zaplacení poplatku ti půjde i HD a skylink.
http://www.exac.cz/index.php...
a je jedno,který soft použiješ jestli tenhle co byl ke kartě nebo např.progdvb-dvbviewer a pod.,kde je kodování H264 tak to jsou placené softy a je jedno jedtli platíš kodek nebo program a v něm kodek free.Já třeba používám dvbviewer a to jak verzi TE tak Pro a v něm free ffdshow s libavkodekem pro H264 a kam se za ním obrazově hrabe cyberlink-elecard a o neru už nemluvě.

Ještě dodám-když jsi kartu kupoval-nemáš už v ní náhodou nový soft s podporou MPEG4?

už je pozdě, kdyby si tudle větu napsal hned a nenechával mě na váškách, tak bylo všechno jinak...

Proč pozdě?Jak asi mám vědět jestli si to železo se softem půjčíš-vlastníš nebo půjdeš kupovat?Je mnoho způsobů zapojení.Já třeba jedu na CAS studio 3 a univerzální cam.

bohužel nemám na desce IDE slot...

IDE slot? a načo, slot CI sa tým širokým káblom pripája na kartu prijímača Sky Star HD2, kolega, ktorý postoval odkaz , jasne písal pokiaľ ho pripojíš....

http://www.technisat.com/cs_CZ/Sat-(DVB-S)/352-129... ...

ale já mám kartu Pinnacle PCTV Dual SAT PRO4000i

Proč si nepřečteš co jsem dal k tomu programátoru?

Tak ešte raz polopatisticky: čítať viem, jasne písal pokiaľ ho pripojíš...., t.j. túto čítačku nemáš kam pripojiť a tak je Ti to platné ako mŕtvemu zimník....