» Poradna » Ostatní

Satelitní karta k PC

Dobrý den,hledám způsob, jak nahrávat do PC vysílání ze satelitu, našel jsem tuhle satelitní kartu http://www.olmi.tv/d/dvbsky-s960ci-dvb-s-s2-... Nemám s podobnými věcmi žádné zkušenosti, takže se chci zeptat někoho zkušenějšího, zda to bude fungovat a popř. jaký použít v PC software. Díky moc za odpovědi

Odpovědi na otázku

Jakého satelitu?Zajisté to bude mít nějaký soft,ale asi nejkvalitnější je-http://www.dvbviewer.com/en/index.phpa je otázka jestli se ti to vyplatí finančně.Otázka 1-2 roky a bude změna kodování a bude ti to k ničemu.Dost dlouho jsem provozoval skystar hd a skylink. Dnes už zrušeno a natažen pozemní a uvidíme co bude vše během letošního roku na multiplexech a doplním o IPTV.

problém je obvykle v tom,že sa väčšinou už jedná o "out of stock" produkty z rokov 2009-2013 so zastaralým CI rozhraním,dnes sa obvykle už nevyrábajú,funguje len podpora,takže reálne sa dajú zohnať len ako bazárovky

Fakt?A kam do toho strčíš CI modul a dekodovací kartu?

Je to takhle, máš satelit klasickej a todle dáš mezi to. Pak nahráváš do PC či sleduješ na PC. Je to jednoduší a v případě i něčeho jiného nahrávání praktičtější.

A jaká bude kvalita obrazu,když to bude snímat jen obrazovku?Odpovím si rovnou sám-tragická nehledě na to jak to chceš připojit ke klasikému satelitu aby tam fungoval obraz?

Je to za předpokladu toho, že již box má a chce teda vyměnit. Jinak kvalita obrazu je rozhodně lepší jak z těhle sranda boxů, který ty asi máš rád.

obrazu je rozhodně lepší jak z těhle sranda boxů, který ty asi máš rádsi asi vtipálek.Chceš mě namluvit,že bude obraz z tvé karty kvalitnější,když snímá pouze obraz než ze satelitního dekodéru,který rovnou i nahrává?V tom případě ti přeji mnoho úspěchů v kvalitním nahrávání.

No to je ale pekne nepraktickej nesmysl .Pokud se budu chtit divat na TV, PC nebo telefonu, budu si chtit nahravat atd. tak nejsnazsim resenim je rozjet TV server, osadit tunerama (at uz internima nebo nejakym externim USB). Pak uz jen pripojujku koncovy klienty, mam paradne poreseny nahravani, timeshift atd. Nemusim nikde pobihat s nejakou krabickou a ruzne ji prepojova a zapojovat...