» Poradna » Ostatní

Satelitná karta do PC - co to je???

Kto mi vysvetlí, čo je to za srandu: PCI karta na príjem satelitného internetu, (SKY Star 2 , čip Philips), sledovanie, dekodovanie, nahrávanie digitálnych programov a rádií. Moc sa v tom nevyznám, ak by to bola pravda, tak by som ju kaufen, a to všetko za nejakých 3500,- Malo by to fungovať ako klasický digitálny satelit, či nie?? (je k tomu: LNB konvertor AB LNC 05 U, parabola FE 60, kábel spolu s konektormi) - moc mi to teda nehovorí A čo s tým internetom, to sa dá normálne pripojiť na sieť cez túto srandu?? Platia sa nejaké poplatky za pripojenie alebo ako to vlastne funguje. Ako vidíte, mám v tom bordel, tak mi to skúste nejako ozrejmiť.Díki

Odpovědi na otázku

Ano mozes to pouzivat ako satelit..sledovat satelitne programy, dokonca ich aj lahsie dekodovat ako na hw satelite. S tym internetom je to kusok horsie... su tam pausalne poplatky.. a funguje to len pre download, cize na upload musis mat nejake ine pripojenie (modem) aby ti to fungovalo. Cize vsetko spolu to vynde celkom mastne.  DK