» Poradna » Ostatní

SATA SSD nefunguje

Dobrý den mám problém že jsem si připojil SATA disk do počítače a nefunguje neni ani ve správě disků nevím co mám dělat

Odpovědi na otázku

Tak asi je něco špatně... SATA disk nebo špatně zapojeno."nevím co mám dělat"Dej si pivo a nohy nahoru a v pondělí to zanes do servisu.

Odnést do servisu. Jaké informace, taková odpověď.

No, buď jsi blbě nakoupil (nevhodný disk) nebo jsi ho blbě zapojil. Zbytek ti zjistí věštírna.

- přestat se vrtat v tom, k čemu nemáš dostatečné znalosti, vědomosti (vypovídá o tom i forma a obsah dotazu určeného spíše pro věštírnu...viz JackBrno)- dát to někomu, kdo ti ho eventuálně zprovozní- pokud nikoho takového nemáš, servis.

cez nejaky sw (partition magic,...) rozdelit na particie a naformatovat.

Když už radíš (jak, nebudu komentovat), zkus se příště aspoň podívat na datum položení dotazu, ať se staré záležitosti netahají zbytečně nahoru. Díky.