» Poradna » Programy

SATA radice na notebook

Halo lidi, kdo mi poradi? Mam notebook www.gigacomputer.cz ... Jak na nej nainstaluju ovladace SATA? nejdou mi intalovat windowsy. Jak vytvorim treba cd, ze ktereho to pujde nainstalovat, aniz by tam byli windowsy. Navic k tomu nemam zadny popis, tak nevim, co tam je za desku.

Odpovědi na otázku

napíš do google: jak na počítač a dozvieš sa

chce se to dostat do biosu toho noteboku a nastavit si tam emulaci sata_ide a ovladace najdes na strankach vyrobce Hp.

tady mas odkaz na ovladace tveho notasu operacni system si vybereš sam.http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/Dr... ...

Vypni v BIOSe AHCI (SATA nastavit na IDE)