SATA driver

Dobrý den, stáhnul jsem si program nlite. Pomocí něho jsem do instalačky Windows naimportoval SATA ovladače (nejnovější, stažené z webu výrobce), (deska GA-M56S-S3, čipset nForce). Při bootnutí mačkám F6 a následně S, ale tam mi to vypíše hlášku:
"Instalační program nenalezl v PC disketovou jednotku k načtení ovladačů z diskety od výrobce OEM". Nainstalují se ovladače? Jak chybu opravit?

Odpovědi na otázku

Jakou chybu? Zadnou jste nepopsal.
Hrat s nLite si muzete, jen nevim, proc pak mackate pri instalaci F6, kdyz je jasne, ze pak se daji ovladace nahrat pouze z diskety.

PS: Ono je mozna rozumnejsi ty ovladace neresit vubec a zkusit, jak to jede v IDE emulaci. Budete prekvapen...

SATA ovladače instaluji kvůli mechanice, která když je na IDE, tak nevypaluje a chyba je, že po zmáčknutí S by se měl načíst SATA driver (tak to popisují v manuálu).

Pokud jsi vlozil spravny ovladac pres nLite primo do instalace, tak neni potreba pouzivat volbu F6 pro vyber ovladace. Pokud jsi driver vlozil spravne, tak jej windows samy najdou a pouziji. Takze pri instalaci nic nemackej a pockej az se natahnou vsechny drivery

Nebo muzete mackat F6 ...a vlozit ovladac z diskety. Pouze z diskety.

ako pise ales ak si ich tam dal spravne tak nic nestlacaj a pojde ti to normalne