» Poradna » Programy

Sat na pc

Ať hledám jak chci nikde se nemohu dozvědět jestli po nainstalování Dvb-s karty do pc a propojení s parabolou něco vůbec naladím bez použití dekod karty.
www.alza.cz ...
Sehnat nějaký satelitní komplet na PC je asi nemožné.Vždy je pouze samotná karta PCI a nikdy u ní není žádná rada co je pro zprovoznění potřeba.
Nemáte někdo radu jak zprovoznit satelit na PC a co k tomu opravdu potřebuju?Nechci žádný placený stanice.Jde mi pouze o kvalitnější obraz jelikož tady máme mizernej signál na analogu a pochybuju,že při zavedení pozemního digitálu se to změní.

Odpovědi na otázku

Nekódované programy naladíš, ale z českých stanic je nekódované pouze Óčko a ČT24. Pokud chceš aspoň ty základní české programy, jako je Nova, Prima... tak kartu potřebovat budeš.

Takže budu muset dokoupit i CI slot+dekódovací modul Cryptoworks+nějakou dek kartu?
To příjde docela draho.Kdybych měl klasickou televizi tak je mi to jasný.A kdybych koupil komplet pro klasickou televizi šlo by mi to připojit přez tv kartu kterou mám v pc?(WinFast 2000 Expert).

naladíš všetko čo je free,na kódované potrebuješ napr DVB dream + pluginy+keys. Viac napr. na www.skystar2.info. Viac hľadaj.