» Poradna » Programy

Sandbox - doporučení?

Zdravím,pro někoho se tohle může zdát jako blbost, ovšem pro mě ne a má to smysl.Rád bych si boostnul CSGO účty - respektive, mám 10 účtů a potřebuji 10x spustit přes sandbox Steam -> následně 10x hru CS:GO. Zkoušel jsem to přes Avast sandbox, ovšem tam, když chci jít v Csku např. do deathmatche, competetivu, tak se hře nepodaří ověřit VAC... (Důvod - když dostanu 10 účtů na jeden compet, tak si jednoduše vyexpím účet, popř. mohu si zvýšit rank, to je jedno)Doporučil by mi někdo nějaký jiný sandbox - zdarma, prosím? Předem díky.

Odpovědi na otázku

Třeba VirtualBox

Nebo Sandboxie

díky za návrh. Na Sandboxie jsem se již koukal, ale moc jsem nepochopil, jak to spustit/nainstalovat - proto jsem zkusil ten Avast sandbox, který jednoduše nainstaluji a spustím v něm apku.Kouknu na ten Virtual box, díky.

Windows 10 OBSAHUJUI sandbox. Proc hledas jiny / co ti na nem nevyhovuje ???MP

Pokud se nepletu, Win10 sandbox spustí "nový windows" v okně, ale mně stačí jedna aplikace, kterou potřebuji otevřít 10x. Proto si nemyslím, že tohle je nejlepší varianta.

Ano, windows spusti zcela nezavislou minimalni ale plnohodnotnou instanci windows (=OPRAVDOVY sandbox) a v ni program, ktery naspecifikujes ve .wsb souboru. MP

To bys musel mit v 1 competu 10 lidi, ano, ale vzdyt v jednom teamu je maximalne 5... Kdyz si vytvoris svuj vlastni compet server, tak za to rank nedostanes... A premyslel jsi o vykonu sveho PC? 10x CS:GO, kazde treba ve VirtualBoxu, no, budes potrebovat dost hodne RAM...

To zjistí, až se mu podaří zprovoznit ten sandbox. ☺

Asi tak, no :D CS:GO potrebuje minimalne 2 GB RAM, takze potrebuje 20 GB, ale OS v tom VB taky potrebuje RAM, takze bude potrebovat treba 30 GB a je jeste otazka, jak se to cele popere s tim, ze ma pravdepodobne 1 GPU a 1CPU, pokud nema doma server, tak mu to proste nepojede. At poctive hraje...

no mnohem dřív než na nedostatek RAM narazí samozřejmě na omezení grafiky a asi i CPU. Dělo co by spustilo 10x celkem náročnou 3D hru asi ještě nikdo nepostavil Já občas pouštím ve Vmware druhou instanci EVE-online a průměrnej herní PC dvě takový hry zvládne.. 3 už jsou na hraně a víc už je nesmysl a je jedno jak se to udělá (sandbox, virtualizace atp.) i když je dost RAM