» Poradna » Notebooky

Šance na reklamaci

Zdravím všechnychtěl bych se zeptat jestli mám šanci na úspěšnou reklamaci na Alza.cz když jsem si zakoupil notebook kterému se běžným používáním prohnul spodní kryt. Psal jsem i výrobci a ten mi sdělil že je výrobní vada této řadyDěkuji všem za odpověď

Odpovědi na otázku

Tak pokud je to dle výrobce výrobní vada, tak co řešíš?

Vyrobni vada uznana vyrobcem = automaticky uspesna reklamace.

Ty jsi fakt "Matěj"........

Když doložíš alze email s reakcí výrobce na vadu, tak nevím proč by neměli reklamaci uznat pokud se jedná o výrobní vadu, za kterou neneseš žádnou zodpovědnost.