» Poradna » Mobily

San Disk sansa clip + nebere micro SD kartu Kingston 1 GB..nevíte proč?

Dobrý den, zakoupil jsem si přehravač SanDisk Sanza clip +. V mobilu jsem měl starou Kingston micro SD kartu 1 GB, tak jsem ji chtěl využít. Zformátoval jsem ji a vložil do přehravače. Nakopíroval do přístroje i na kartu MP3 a spustil jsem to. V přehravači problém není, tam mp3 hrají všechny, ale když najedu na slotradio, odkazuje mne to na stránky Sandisku a tam mi to moc nepomohlo. Pamět v přehravači ukazuje, že je plná na kartě, bohužel mi ty mp3 neotevře. Zkoušel jsem to otevřít i druhým způsobem jak je popsáno v manuálu přes složku Hudba a SD karta. Tam mi to píše, že je karta prázdná. Ale paměť ukazuje, že je plná. Několikrát jsem dal aktualizovat databázi, ale bezúspěšně. Píšou jak v manuálu, tak na webu Sandisku, že podporuje kromě slotradio karet i micro SD a micro SDHC karty. Tak potom nevím, kde je zakopaný pes. Nevíte někdo prosím, co s tím?

Odpovědi na otázku

SanDisk Sanza neznám.> Buď je vybíravý.> Nebo reklamuj.

Asi jsi zformatoval uSD kartu na format, ktery prehravac neumi precist (FAT, FAT32, NTFS). Zkus jiny format.

má určitě svoji www a podporu, tak proč to dáváš sem? Prodali sme to snad?