» Poradna » Programy

Samy od sebe se mi instalují programy

Mám takovej problém. Nedávno jsem odinstalovávala jeden program, a všimla jsem si, že mám mezi programama jakejsi "FixMeRegistry," co jsem tam dřív neměla. Tak jsem ho odinstalovala. Ale místo něj se tam objevilo "SpeedUpMyComputer." Odinstalovala jsem ho, ale pak se mi tam zase objevil ten první. Tak jsem ho tedy zase odinstalovala, a zas tam naskočil ten druhej. A pořád dokola a dokola.Zkoušela jsem to odinstalovat i pomocí YAC, ale nic nepomohlo. Prosím poraďte jak se toho zbavit...

Odpovědi na otázku

Odstranit viry a dalsi malware. Idealne by to mel udelat odbornik, protoze laik to nemusi provest dukladne a infekce se muze vratit.

Tak se dej do toho?http://abload.de/img/snap6974i7eqg.pnga pokud to nezabere a neznáš zálohu VHD, nově si nainstaluj OS, na tu zálohu následně nezapomeň nic tak neochrání OS jako ona.http://www.abload.de/img/snap5496g0j1f.png

Ahoj, taky jsem měla podobný problém. Stahovala jsem si jednu aplikaci/hru ze známé stránky, takže jsem si myslela že bude vše OK. Ale ne. Potom mi ta APP přestala fungovat, tak jsem ji odinstalovala, ale na ploše se mi objevily 3 podobné programy jako tobě! A dokonce i v ruštině. Potom jsem okamžitě šla na Google abych si o tom něco zjistila, ale prostě se mi tam ukazovaly Ruské stránky/vyhledavače Tak jsem to všechno odstranila dokonce i všechny přidané rozšíření do Google a byl klid. Ale to nebylo ještě všechno! Potom jsem s babičkou odešla do obchodu, ale stále jsem měla stres že mám něco s PC atd. A když jsme se vrátily, tak jsem okamžitě zase sedla k PC a vše prověřovala... Měla jsem tam stáhnutých asi 5 položek! Tak jsem si hezky najela na Windows defender a skenovala PC... Nalezla jsem malware/vir jménem trojský kůň takže jsem byla v zadk*... Takže máš na výběr: 1.Buďto si toho nebudeš všímat, nebo 2. Dáš si PC do továrního restartu :)