» Poradna » Mobily

Samsung xcover 4s - baterie

Zdravím,chtěl bych se zeptat jestli je možné sehnat baterii s větší kapacitou než je 2800mAh pro telefon Samsung galaxy xcover 4s. Jelikož jsem pátral na netu a nic moc jsem nenašel. Případně jestli s tím nemá někdo zkušenosti. Je to pro známého, který s tím za mnou přišel, podle mě to je asi zbytečné a na nějaké delší cestovaní vystačí power banka, ale i tak bych se zeptat jestli o něčem nevíte :)

Odpovědi na otázku

Zrovna k Xcoveru bych pořídil powerbanku, protože s nějakou neofiko baterkou půjde nejspíš do kopru celé to zatěsnění proti prachu a vodě.

Nenašel jsi, protože neexistuje Větší kapacita by musela mít větší rozměry. Takže jedině powerbanka.