» Poradna » Mobily

Samsung us - - >česká sim

Dobrý den,jak je to s fungováním české Sim karty v US mobilech od Samsungu? Jak někteří jistě víte, exynos se přehřívá a ztrácí výkon na rozdíl od americké verze telefonu(spnapdragon). Mám kamaráda v Americe který by mi byl schopný koupit mobil přes amazon(odblokovany pro všechny Sim). Ale vím, že v tom byly potíže co se týče nějakého Sim pásma? Jestli to chápu správně. Prosím o radu děkuji moc.

Odpovědi na otázku

Moze sa kludne stat,ze Ti kupi typicky US model,ktory miesto europskych gsm/wifi/3G/LTE bude mat len telstra/evdo/us 450Mhz a nebude sa dat pouzit na nic...zalezi kde a u koho to kupi,aj odblokovanie verizon telefonov je obvykle platena sluzba a v cz/sk podmienkach dost draha..

Nepůjde, nějaký přehřívaní a ztrátu výkonu jsem opravdu nezaznamenal. Měl jsem note2, s8, note8 a S10+.

"exynos se přehřívá a ztrácí výkon..."kdyby se přehříval a ztrácel výkon tak by to byl důvod k reklamaci. Jelikož se to ale při běžnym používání neděje, tak to nemusíš řešit. Kup si ho radši tady se zárukou 2 roky.