» Poradna » Mobily

Samsung UE40H6270

Zdravím mám delsi dobu tuto tv-samsung UE40H6270 nikdy jsem neresil problem se signalem nebo neco podobneho,proste jsem zapojil koakcial a naladil antenu.Ale ted pri prechodu na DVB T2 netusim zda musim neco prikoupit nebo jak resit.Zde uvadim vynatek z navodu tv.Predem dekuji za radu. Analogový Digitální pozemní DVB-T (MPEG-2/4) Digitální kabelový DVB-C (MPEG-2/4) Digitální satelitní DVB-S a DVB-S2 EPG (Elektronický programový průvodce)

Odpovědi na otázku

Set-top-box tě asi nemine, pokud nejsi na kabelové TV.

No pokud prijimate pozemni vysilani pres antenu, pak budete zcela jiste potrebovat STB. Bez nej brzo neuvidite na TV vubec nic.

Ano potřebujete (pokud nechcete kupovat novou TV)... DVB-T2 Set-top-box (H.265 / HEVC).https://www.alza.cz/levne-dvb-t2-h-265-hevc-s... https://www.czc.cz/pozemni-prijimace-prijem-... https://www.tsbohemia.cz/-spotrebni-elektronika-se... nebo v obchodě s TV a satelitní technikou.

Na kabelovce nejsem ale nekde jsem vycetl ze by stacila parabola bez prijimace?

Terestrické (pozemní) vysílání se na parabolu nepřijímá (přijímá se na anténu). Abyste ho mohl přijímat, máte jen 2 mnou výše zmiňované řešení. (levnější: set-top-box, dražší: nová TV)

Satelitní FTA programy by ti na tom měly jet.

Na co parabola, proc?S antenou neni treba nic delat!

Proč ne? "Digitální satelitní DVB-S a DVB-S2." FTA programy na tom pojedou.

Tak myslis ze programy pujdou jako doted?

Chapete vubec, ze jste doted jasne nenapsal, kde tu TV vubec berete? :o))))- na satelitu se NEMENI VUBEC NIC- pozemni vysilani bude fungovat jen s STB- s antenou, at uz jakoukoli, netreba delat NIC.To je domluva tohle..

To chce klid.Psal jsem o klasicke antene na strese obycejne sito

Ja jsem v klidu, nebojte. naopak se musim smat, kdyz nejdriv pisete mimo kontext o "parabole", pak lzete o "obycejnem situ" a celkove predvadite, ze jste mnoho z vyse popsaneho nepochopil.Jen je blbe, ze to Vas problem nijak neresi. Jestli ho resit chcete, vemte prosim rozum do hrsti. :o)A neptejte se, pokud nechcete odpoved.

Ta "parabola" tedy včetně LBN stačí, ale musíš mít kartu asi za 100,- měsíčně (i na ČT apod. free).

Buď set top box nebo si pořiď nějakou placenou TV službu a budeš mít v HD všechny programy, ne jenom ČT.

tak ted nevim zase dva pisou ze mi to pojede i tak tak kdo ma pravdu

Nečtěte to !!. Pokud máte KLASICKOU ANTÉNU, neřešíte (nechcete) satelit, ani nemáte kabelovou, nebo IPTV televizi, PLATÍ TO, co jsem vám napsal já. P.S. Ptal jste se v dotazu na TV anténu, nechápu, proč se jiní rozepisují a řeší jiné formy šíření a příjmu signálu.

Pokud chceš satelitní anténu, tak ti FTA programy pojedou.

Pán v dotazu uvedl + v 1 reakci mluvil o "klasické anténě". Které části významu "klasická anténa" nerozumíš?

Tvl, jsi tak blbej nebo nerozumíš psanému textu? Bylo jasně řečeno, že na klasickou anténu potřebuješ set-top box DVB-T2, tečka...

Tak aspon nekdo kdo v klidu vysvetli koupim setobox .Dekuji vam

Nemáte zač....rádo se stalo.