Samsung UE40EH5450 - nejde zapnout

Ahoj, pri koukani na serial se mi zacla restartovat TV .. po chvili se vzdy zapla, pak to zaclo byt intenzivnejsi.. obcas se mi podarila zapnout, ted i po vyndani napajeni na den + porad jen problikava 2x pauza 2x pauza.. trochu sem googlil, Anynet byl vyply, LAN mam odpojeny, mozna to budou nafoukly kondenzatory, jeste sem videl toto propojeni - https://youtu.be/DDzOSdfA41s - mam to pripadne zkusit propojit tou svorkou? Pripadne co se s tim da vykoumat doma nez to dam do opravny. Diky

Odpovědi na otázku

bump

Opravdu debilní zvyk vynucovat si pozornost vytahováním příspěvků... Většina těch pitomců píše stupidní "up", teď si někdo zase vymyslí bump...

bump je vcelku běžné na forech, debilní mi přijde psaní tečky " . "

opravdu debilni zvyk blbe pindat misto rady - to je motto zdejsich "radcu", ze? bump je zabehnuty termin, to ze k vam do prd3lakova nedorazil neni muj problem.

No víc rozbít jí už nemůžeš, tak co. Jinak oprava ... vyplatí se? Dneska jde koupit ucházející 4K panel kolem 13K

Na blbou otázku čekáš jakou odpověď?Pokud svůj dotaz nakopíruješ ještě na dalších 5 webů, tak se to opraví samo a pokud náhodou ne, tak to vem do servisu, případně si kup novou rovnou.

na otazku cekam odpoved, ale to je pro vetsinu velky problem.. misto toho pisou offtopic sr4cky a citi se dulezite, zatimco jeden nebo dva lide ze sta dokazi odpovedet vecne a k tematu... jeste jednou - NEZAJIMAJI ME VASE TUPE KECY, SENILNI PANICOVE. Je to tak dost srozumitelne?

Co píše Karel o servisu je běžné i o koupi nové. To zas říkají servisáci, když zjistí vadu. Tady letí počítače a kolem, televize jen kdo co má zkušenost se svouMám Hyundajku nic extra, zlobí txt Doporučení po záruce Kupte novou, oprava se nevyplatí. Tak na txt držím starou se setopboxem. V H jinak vše v normě

"mozna to budou nafoukly kondenzatory"tohle bych také viděl jako velmi pravděpodobné...