» Poradna » Ostatní

Samsung Tv a externí disk

Mám smart Tv Samsung a 2T externí disk 3,5'' WD Elements. Po připojení disku k Tv není detekován??

Odpovědi na otázku

Máš k němu externí zdroj?

Ano mám.

2TB kapacita? Predpokladam ze to mas zaroven jako disk na bezna data nebo dokonce na zalohy... pokud ano tak si dej facku. Vyhrad nebo porid na to ucely podstatne mensi disk (klidne treba 250-500GB) na prehravani pouzivej. Ty televize maji moznost pripojeni do site (pro lenochy i prez wifi) a prehravani prez DLNA, maji moznost instalovat VOD aplikace... a presto porad maji vsichni nutkani mezi TV a PC behat s diskem.... nepochopim

jaký má formát?na timeshift a nahrávání pořadů tak to radeji volil flashdisk, protože záznam přehraješ pouze na TV kded byl nahránjestli wd elemenst dude sloužit na přehrávání např. domácích videí volil bych cestu připojení přes router přes DLNA. Novější to umí. Jednoduší kopírování z PC odpadá připojování a přenášení. Jeden disk pro více zařízení.