» Poradna » Ostatní

Samsung smart tv serie 6

Dobrý den,mám Samsung Tv smart 6.serie. Chtěla bych si sdílet na Tv obrázky,videa atd,přes mobil i pc. Mám aplikaci smartview. Už jsem tak několikrát na něco koukala,ale teď to nejde. Tv mi vůbec nereaguje. Navíc mi přestal reagovat ovladač,když zapnu aplikace na tv,funguje jen tlačítko home. Díky za každý rady. jinak připojená zařízení jsou všechna přes stejnou Wi-Fi.

Odpovědi na otázku

Moc rad asi nebude,když to člověk neuvidí co to dělá.Odpojit přidaná zařízení a vyzkoušet vypnout-zapnout.Při nejhorším by mohlo dojít na-http://www.samsung.com/au/support/skp/faq/1039433

nevím jestli je to přesně ono,ale když jsem dala jakoby to tovární nastavení abych přenastavila celou tv. Tak mi nefunguje ten ovladač. A když zapnu třeba pc,tak mi na tv naskočí jestli chci přehrát zvuk ze zařízení,dám ano a nejde to spojit. Tak už nevím

Zkusila jsi v ovladači vyměnit baterky?