Samsung Smart TV - problém s externím HDD.

Ahoj,Poradíte mi s externím diskem? Mám televizi Samsung UE55KU6172 a externí harddisk Western Digital 2,5" My Passport Edge bez přídavného napájení a cokoli vložím na disk a pokouším se přehrát přímo v televizi - od 720p po 4K tak se obraz trhá tak moc, že je video prakticky nekoukatelné. Dávám to správného USB portu 5V, takže by to utáhnout mělo v pohodě.Zajímavý na tom je, že na dřívějším FW u TV to šlo v pořádku, ale po aktualizaci na FW 1201.6 to blbne. HDD jsem zkoušel naformátovat na NTFS a do výchozí nastavení. Nepomohlo. Myslíte, že budu muset počkat na další FW? USB flashky jedou v pořádku.

Odpovědi na otázku

Vyzkoušej jiný disk (půjči si ho).

Proc to delat jednoduse, kdyz muzu behat jako blazen s diskem mezi PC a TV... zapoj TV do site a streamuj pomoci DLNA.

No jde o to, že moje sít neutáhne stream nativního 4K videa a neumí zobrazit HDR.

4k video s bitrate vyssi nez 80-100Mbit? Taktez nemoznost HDR je nesmysl. To jestli to naservirujes prehravaci v TV z USB nebo LAN nehraje roli.

To máš buď hodně doprasenou síť nebo ti někdo nakecal nějaké nesmysly. HDR se sítí nijak nesouvisí a běžná 100Mb síť musí 4K v pohodě zvládat, pokud tedy nemluvíš o nekomprimovaném streamu z profesionální kamery ;)

Podle me tv nema kabelem ale na wifi. Jako cpat a uprednostnovat wifi v tv, je tak akorat dobre na 720 youtube. Tot vse.

Pokud mas k tv pripojen net, coz asi jo. Tak volej si online help, oni se na dalku napoji a zkuknou to. Pak budes chytrejsi. Ja mam podobnou tv, jen o rad nizsi6072 a s nejnovejsim fw uplne vpohode. Jeste ale dodam kazde usb ma 5V ale jedno u me 500mA a jedno 1A takze kukni poradne a vyzkousej to prehodit. Kolega ma tusamiu tv a v jednom usb mu disk ani nenacte tom 1A a v druhem jede vse ok.