» Poradna » Programy

Samsung SATA 300 na SATA 150 (SSpeed.zip)

Zdravim,prosim nemate nekdo program SSpeed (SSpeed.zip nebo SSpeed(iso).zip), pro zmenu SATA rezimu (SATA II na SATA I) u disku Samsung. Bohuzel nikde se mi ho na internetu nedari najit pro download jako funkcni link.Mnohokrate dekuji, je to pro me jedine reseni, jak rozchodit novy disk na starem PC.

Odpovědi na otázku

Blbost, na tohle je na tom disku jumper

Nikoli u Samsungu, tam to šlo pouze softwarově.

Skutecne zde to lze pouze softwarove, jumpery samozrejme byly prvni co me napadlo.Kazdopadne, kdo hleda, najde http://www.pcreview.co.uk/forums/sata-2-problem-new...

Pokud je to cosi s čipsetem VIA, tak by mohlo stačit nainstalovat ovladače pro Raid..

Pokud by nešlo, tak mohu SSpeed.iso poslat, objevil jsem, když, tak napiš. Dá se i použít řadič do PCI.

prosim poslat na sebelian(takove to divne acko)seznam.czprosim prosim