» Poradna » Mobily

Samsung S20 FE 5G, výměna za S22+

Zdravím a prosím o radu. Dostala se mě nabídka na novou S22+. odklepl jsem že ano. A teď zpětně důkladně přemýšlím zda to bude v oblasti fotoaparátu, a nejen zde, mít nějaký valný progres. Nejsem v tom kovaný a tak prosím zkušenější uživatele o osobní názor na tuto "výměnu". Díky.

Odpovědi na otázku

Škoda, že je přítelkyně pryč, má S20FE 5G a já malou S22. Oba telefony fotí hezky, nicméně S22 rozmazává text (nebo spíš okraje-části fotky). Taky se změnilo ohnisko z 26mm na 23mm. Podle mě se to jenom kvůli foťáku nevyplatí, zvlášť když cena S22+ je skoro dvojnásobná. Možná ještě displej stojí za zmínku, 120Hz u S20FE nebylo moc využitelné, u S22 je variabilní frekvence. Já upgradoval z S9 a dost mi chybí iris scanner, hlavně kvůli Google Pay.

Když ale člověk nefoti prioritně text má S22+ fotky o dost lepší. Já který vyfotím za cely rok 00 houby je mi to jedno. Tím pádem fotky z pluska lezou lepší. A jinak je to stroj parádní.

Rozdíl tam určitě bude ne drasticky ale bude. Ale že jsi měl měnit Fe za S22+ bych já asi zrovna neudělal. Nemyslím si že by S20fe fotí špatně. Jinak sám 22+ vlastním a jsem spokojen. Kromě fotek textu kde je to velká katastrofa. Rozmazané až to je ostuda.

Občas fotím články s časopisů takže i na focení textu přijde řada. Na S20FE 5G se snapem je ofocený text parádní, čitelný, nic máznutého. Žádná dlouhá příprava. No uvidím, porovnám a pokud to bude špatný tak půjde velmi rychle tam odkud přišel. Jedna ukázka. https://www.imgup.cz/image/kGmS

Pokud tohle je ostrý text, tak já jsem bůh srandy????

Musel jsem zmenšit rozlišení, to nechtělo vzít. Zde je druhá zkouška. Je tam i trochu odlesk křídového papíru. čitelný to je? Je a o to mě jde. https://www.imgup.cz/image/kGmW

Hm, čísla mi dělaj problémy