» Poradna » Ostatní

Samsung monitor

Dobrý den, vlastním monitor značky samsung, model S24E500C, při hraní her mám takové "mikrolagy" například u hry rust, která sice ještě není úplně optimalizovaná ale fps mám 100 + - Někdo mi říkal, že to může být monitorem, co si o tom myslíte ?

Odpovědi na otázku

Ano, to je možné (co v-sync?)

Přímo ve hře jsem tuto možnost nenašel právě.

Je ještě nějaké jiné řešení ?

Tohle monitorem být nemůže, nemá jak. Monitor prostě zobrazuje, co do něj pouští grafika.

To je tedy divné a jinak to Vsync by mělo podle všeho být u každé nové hry, ale u rustu v nastavení není.

Tak si to vynuť přímo v nastavení grafiky (Nvidia Control panel nebo obdobný program pro AMD grafiky). Mikrolagy může způsobovat kde co, slabý procesor, načítání textur z disku atd.