» Poradna » Mobily

Samsung J5 (2017) zmeškané hovory

Dobrý den, po poslední aktualizaci Androidu se mi přestala na horní liště zobrazovat ikona zmeškaných hovoru. V přehledu hovorů je najdu, ale musím pravidelně kontrolovat, notifikace mi chybí. Projela jsem veškeré nastavení a nenašla, mobil restartovala... Poradí někdo? Díky!

Odpovědi na otázku

Záloha údajov a reset do výrobných nastavení, pred resetovaním ešte vymazať google účet :)

Dobrý večer chtěla zeptat jak mám nastavit telefon aby ukázalo kolik zmeškaný hovoru a sms zpráv.predem dekuji za radu