» Poradna » Mobily

Samsung j5 2016 home button

Caute lidi uz jsem jednou tento telefon reklamoval kvuli tomu ze nefungovaly vsechny tlacitka (krome volume up/down a power on/off) zniceho nic mi prestalo fungovat i home tlacitko mobil mi nespadl nebo tak sel by telefon reklamovat aby mi vratili penize zpet? kupovan nekdy v listopadu 2016 nebo opravit nejak to tlacitko abych nemusel cekat mesic nez mi prijde ze servisu

Odpovědi na otázku

ted blbne i dokonce dotyk a nejde i power tlacitko

jde ale chvili jo a pak zase ne

mam dotaz mam takovy mensi tukanec na ramecku u displaye (2cm asi ale displej je 100% v poradku) opravi mi telefon zadarmo pokud najdou hw vadu?ps:mobil jsem reklamoval do 30dni by mel prijit

Mam stejny problem s timto telefonem. Z niceho nic prestalo fungovat stredni tlacitko. U ostatnich problem neni .Dnes nesu na reklamaci tak jsem zvedava ...

Taky mi u tohoto telefonu prestal zniceho nic fungovat homme button kupovany v rijnu 2016, nevite co s tim? Dekuji