» Poradna » Mobily

Samsung J5 2016 - problém s přehráváním jakéhokoliv videa

Dobrý den,nevíte někdo proč má samsung J5 2016 problém přehrát jakákoliv videa? Vždy se na chvilku zasekne a když se rozjede tak video normál pokračuje ale hlasy jsou o pár slov pozadu děkuji //"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."//

Odpovědi na otázku

Kde je přehrávané video umístěno?V jakém je video formátu?Jaký přehrávač používáš?

Videa mám uložené na kartě a nejde spustit ani nic z youtube ani když mi někdo něco posle moc děkuji

Nemohu spustit ani nic ž faceeboku prostě se sekne a konec

Problém máš od začátku, nebo nastal později?

Začalo to asi před měsícem z ničeho nic

a čím to přehráváš? Já na všechny android telefony dávám MX player.