» Poradna » Mobily

Samsung Internet

ZdravímMám takový problém s mým telefonem Galaxy J5 u kterého byl nyní přehrán firmware servisem, do úplného počátku v jakém mi byl telefon prodán. No byl přehrán proto protože jsem do něho nahrával neoficiální android 7, ten mi spadl a nahrál jsem do telefonu origiální systém jaký tam byl (po nahrání se nespustil, fungoval špatně, asi to nebyl úplně originální firmware) No servis mi tam nahrál zcela funkční a originální FW ale po nakonfigurování všech aplikací jsem chtěl jít do Samsung Internet prohlížeče a spustit si jen tak na zkoužku režim utajení, a když jsme na to klikl tak se mi zobrazilo "Byl zjištěn rooting. Režim utajení nelze spustit v rootovaných telefonech z bezpečnostních důvodů" tento problém jsme měl už v minulosti - to jsem tam ale nahrával twrp ale neúspěšně. Proč se mi to zobrazuje? Vždyť je ten telefon čerstvě znovuzrozený! Ten telefon jsem dneska dostal přehraný zpátky.. Proč se mi to zobrazuje?? Nepomohlo ani vymazat cache a paměť aplikace.. Diky

Odpovědi na otázku

Zkus tohle způsob 1 já na to koukal ve svém mobilu a taky to tam mám.Můžeš nato použít,tak jako já Total Commander apk. https://www.svetandroida.cz/jak-odstranit-root-201409/

Děkuju moc za radu, zkusím to. Ale ten telefon není rootnutý, je celkově kompletně vymazaný :( nemůže být rootnutý :/

No mohl tam zůstat ten su i po přeinstalaci systému pokud to jen přeinstalovali.

Oni tam nahráli i nový recovery. Nahrali firmware md5 pomocí odinu. Původní systém byl rootnuty. Nyní ale není. :/

Vždyť se podívej zda tam tu ( su ) máš dle toho návodu.

Díky, zkusil jsem jak si říkal total comm. Ale žádný su soubor ani v bin v xbin v /system není :(

No můžeš zkusit AVG AntiVirus,kdysi jsem ho měl a ten mě po zkontrolování mobilu hlásil,že v mobilu proběhl root a,že mobil jede ve vysokém ladění.Zřejmě ti asi zůstal odemčený bootloader.

Jestli to spíš není tím že porušil KNOX, co já vím tak aplikace od Samsungu na novějších verzích OS vyžadují aby nebyl porušen KNOX. Například Samsung Health se ani nespustí.

Ano porušil jsi KNOX. Už nikdy to nebude jako dřív.

btw. zrovna pro Samsung Health existuje docela jednoduchá ochcávka, třeba pomůže i na ten jejich pseudoprohlizec. Potřebuješ mít ale znovu root. Doporučuji ho udělat přes Magisk. https://www.google.cz/amp/s/forum.xda-developer...

Ano, ale jestli dobře chápu tak s tím měl tazatel problém, že tam měl custom ROM a to se mu celé zhroutilo a musel do servisu, root bych mu nedoporučoval pokud si neumí sám přehrát SW podle návodu na netu..

Samsung Browser je naprosto super. Hlavně má to co například Chrome nemá blokování reklamy.

Nechápu, proč pseudoprohlížeč. Nedám na něj dopustit. 98 procent jedu na něm. Na S8 a S9 si nechám schovat navigační tlačítka i stavový panel a přes celý displej mám web. Boží.

Dobrý den mám otázku ?

Dobrý den, nemáte